Була пояснив, чому душив Данильчука в Луцькраді

Остання сесії Луцької міської ради, яка відбулася 28 лютого, супроводжувалася музикою і бійками. Причиною скандалу послугували дві земельні ділянки загальною площею майже 2 гектари на Рівненській, 119 та Вороніхіна, 37, які надали в оренду на 10 років Товариству з обмеженою відповідальністю "Житловий квартал".

Тоді ж депутати Сергій Була і Павло Данильчук почубилися: Була вхопив Данильчука за горло і почав відтягувати. У прямому ефірі ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" 9 березня депутат пояснив, чому так вчинив.

"Я забирав людину, яка вела себе неадекватно. Він вдарив регламентом Пустовіта (Григорій Пустовіт – секретар луцької міської ради, – К.) в обличчя, людину, яка від нього на 25 років старша, почав тикати до нього. Людина, яка спочатку приходить і просить в нього (Пустовіта) гроші, а потім не дає, щоб земельні ділянки проходили, наповнювався бюджет. Ну, для мене це дивно", – пояснив Була.

"Люди, які себе не вміють адекватно себе поводити, які не поважають старших людей, які вибивають свої власні інтереси і не турбуються за громаду, вони не повинні щось розказувати. В мене нема з ними про що говорити. Я Данильчука не душив, я просто його забрав, бо він себе неадекватно поводив", – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКАНДАЛЬНА СЕСІЯ ЛУЦЬКРАДИ: ЧОМУ ВИНИК КОНФЛІКТ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.03.2018 12:00
Переглядів1591
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
06:44
11.03.2018
Льоня
А шкода що ні, було б правильніше якби по справжньому...
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг