Лучан з приватних секторів закликають купити сміттєві контейнери

Фото: ілюстративне

Лучан, як проживають у приватному секторі, просять придбати урни для сміття та укласти договір на його вивезення з "Луцькспецкомунтрансом".

Це необхідно для того, аби своєчасно і безперебійно вивозили тверді побутові відходи. Про це інформує департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

Останнім часом в місті люди, які проживають в приватному секторі, залишають сміття обабіч доріг або намагаються його вивезти в контейнери, які розташовані найближче. Вони сподіваються, що їхні відходи приберуть комунальники та вивезуть на сміттєзвалище. Натомість, найчастіше, сміття розносить вітер або його рвуть собаки.

Муніципали дедалі частіше стали помічати громадян, які під'їжджають до контейнерів та просто з машини викидають його.

Тому департамент муніципальної варти Луцької міської ради попереджає, що в разі виявлення фактів засмічення сміттєвих контейнерів твердими побутовими відходами, інспектори будуть складати на порушників адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.03.2018 12:15
Переглядів442
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг