На полігон у Брище заборонять ввозити несортоване сміття

Луцькрада має намір заборонити вивіз невідсортованого (непереробленого) сміття на полігон твердих побутових відходів у с. Брище, які зареєстровані за межами міста Луцька, крім Жидичинської та Княгининівської ОТГ.

Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету від 14 березня 2018 року.

Зокрема зазначається, що з 01 червня 2018 буде заборонено вивіз невідсортованого (непереробленого) сміття на полігон твердих побутових відходів у с. Брище Луцького району підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, а також фізичним особам, які зареєстровані за межами міста Луцька, крім Жидичинської та Княгининівської об'єднаних територіальних громад.

У зв'язку з цим Луцькому спеціальному комунальному автотранспортному підприємству "Луцькспецкомунтранс" не дозволяється приймати та захоронювати на полігоні твердих побутових відходів невідсортоване (неперероблене) сміття.

Для виконання цього рішення необхідно організувати цілодобовий контроль щодо недопущення незаконного викиду невідсортованого (непереробленого) сміття на полігон твердих побутових відходів у с. Брище та в захисній зоні навколо нього.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.03.2018 15:10
Переглядів517
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг