Луцький морг продовжує приймати небіжчиків попри заборону

Луцький морг 15 березня не буде припиняти приймати тіла покійників.

Заступник начальника з експертної роботи Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи Андрій Савченко розповів для ІА "Конкурент", що луцький морг продовжує працювати у звичайному режимі.

"Ми працюємо в звичайному режимі. Це наші юридичні проблеми, а не проблеми для громадян України. Через юридичний момент неправильно оформлений, припиняти роботу - це було б неправильно по відношенню до громадян України", - сказав Андрій Савченко.

Зауважимо, що з 15 березня набувають чинності зміни до Кримінального кодексу, які Верховна Рада прийняла ще 6 жовтня 2017 року. Відповідно до змін без рішення суду морги не прийматимуть тіло для проведення розтину і першочергової судово-медичної експертизи.

Раніше, якщо помирала людина, на місце виїжджала швидка медична допомога і слідчо-оперативна група. Лікар констатував смерть, а слідчий відкривав карне провадження і відправляв тіло у морг з постановою на проведення судово-медичної експертизи.

З 15 березня слідчому заборонять призначати експертизу, натомість зобов'яжуть звертатися за дозволом на проведення експертизи до суду. Рішення чекатимуть не менше 72 годин.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.03.2018 13:37
Переглядів1971
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
07:25
18.03.2018
Днііііііщє! Чого не уточнюєте що зміни стосуються тільки кримінальних смертей?
16:00
22.03.2018
Слідчий
0
0
Шановний! Вам повилазило? Ви новину читали? Та же написано все!!! Що це зміни до кримінального кодексу! Дніщє - це такі тупаки як ви, які не розуміють, що коли людина померла вдома, то для з'ясування обставин смерті, потрібен розтин. В таких випадках і потрібно відкривати провадження. Бо ніхто не знає від чого вона померла. Можливо, їй заподіяли шкоди. А ви тут тупість свою демонструєте.
13:48
15.03.2018
Юродивий
Які гостинні луцькі морги!
останні новини
22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг