Гнідавський цукровий завод купив нове обладнання для модернізації (фото)

На Гнідавському цукровому заводі продовжується модернізація виробництва. Вже сьогодні, 16 березня, на підприємство надійшов і готується до експлуатації перший жомопрес фірми "Babbini". Обладнання призначено для віджиму жому після дифузії.

Про це нам повідомив заступник голови правління з питань інвестицій Гліб Галькевич, - повідомляють на сайті заводу.

"До цього в нас стояли старі німецькі преса, які технічно застарілі в порівнянні з сучасним обладнанням. Сухі речовини, які ми з них отримували сягали лише 14 %, що було малоефективно. Кожна фірма, яка проводила аудіювання нашого підприємства вказували на них, як на найслабше наше місце, тому що не віджата вода на пресі це додаткова вода залита в дифузію, бо те що ми можемо вижати із бурякової стружки цукор нам потрібно виекстрагувати з дифузії", - наголошує Галькевич.

Нові встановлені преси будуть мати неабиякий вплив на енергетичну ефективність, а за рахунок скорочення часу дифузії. Це знову ж таки зменшить кількість нецукрів, які доводиться пропускати через весь процес переробки, а співвідношення цукрів до нецукрів істотно збільшиться.

Інші три установки пресів надійдуть на підприємство в кінці квітня поточного року. Роботи з підготовки тривають, а реалізація проекту завершиться до початку сезону 2018 року.

Втіленням проекту в життя займається "Українська технологічна компанія", яка має відповідний досвід у встановленні такого обладнання. Також для встановлення новітнього обладнання на підприємстві буде збудоване відповідне приміщення з належною інфраструктурою.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.03.2018 15:25
Переглядів941
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг