Луцьк готовий до надзвичайних ситуацій

Виконавчі служби Луцька готові до виникнення надзвичайних ситуацій у місті.

У межах командно-штабних навчань з питань цивільного захисту відбулася нарада, на якій відпрацьовано план дій у разі виникнення стихій, ураганів тощо. Про готовність своїх установ до роботи в надзвичайних обставинах прозвітували представники структурних підрозділів міської ради, комунальних закладів, керівники підприємств "Волиньгаз", "Волиньобленерго", "Укртелеком" та інші, – інформує у Facebook перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Навчання відбуваються задля набуття практичних навиків з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть траплятися у повсякденному житті.

На нараді розглянули умовну ситуацію "Штормового попередження" через наближення потужного циклону до Луцька, який міг би викликати руйнування і серйозні ушкодження в місті. Підприємства "Луцькспецкомунтранс" та "Луцьководоканал" завжди перебувають у стані готовності до особливих випадків і оперативно реагують на виникнення аварійних ситуацій.

У департаменті ЖКГ повідомили, що всі підрозділи підприємства підготовлені до виникнення надзвичайної ситуації, задіяні близько 460 чоловік особового складу, вся техніка справна і готова до роботи.

ПрАТ "Волиньобленерго" має план можливих дій при пошкодженні на лініях електропередач і трансформаторних станцій. Оперативні сили служби в таких ситуаціях готові до роботи, особовий склад – 162 чоловіка – теж готовий до дій.

У ПАТ "Волиньгаз" визначили об'єкти газового господарства із найвищим ступенем ризику ураження і розглянули план дій для ліквідації пошкоджень у сфері газопостачання.

У медичній службі повідомили, що у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у місті передбачено 12 бригад екстреної медичної допомоги, 8 спеціалізованих медичних бригад, загальний ліжковий фонд складає 900 ліжок.

Особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів у разі виникнення надзвичайних ситуацій буде переведено на посилений режим несення служби.

Луцький відділ поліції та інші структурні підрозділи поліції працюватимуть у цілодобовому режимі і готові стежити за безпекою громадян в умовах надзвичайних ситуацій, а співпраця із поліцією відбувається із допомогою єдиної бази call-центру.

Загалом усі служби відзвітували про задовільний рівень підготовки. 21 березня відбудеться черговий етап навчання із відвідуванням окремих об'єктів та відпрацюванням дій у реальній обстановці.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.03.2018 16:01
Переглядів515
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг