Оклади педагогам підняли, але Луцьку грошей не дали

Нещодавно вийшла постанова Кабінету Міністрів України від 11 січня про підняття окладів педпрацівників на 10%. Однак коштів для забезпечення цього підняття держава не передбачила. Така ситуація не лише у Луцьку, а характерна для всієї України.

Про це 21 березня під час засідання коштів з питань бюджету повідомила директор департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради Лілія Єлова.

Вона зазначила, що на початку року місто вже передбачило власних майже 52 млн грн для забезпечення виплати окладів. Нині треба знову 29 млн грн для забезпечення виконання нової постанови.

"На жаль, держава на сьогодні кошти не дала, але оклади педагогічним працівникам підняти треба. Не виконати постанову в частині не підняття окладів не можливо", - зазначила Лілія Єлова.

Тобто, державні гарантії не підкріплені фінансуванням і місту доводиться забезпечувати виплату зарплат власним коштом. Пропонується перенаправити близько 9,5 мільйонів гривень з коштів, що передбачені для працівників ПТУ, аби вирівняти рівні зарплати. Ці кошти можна розподілити без ущемлення прав працівників ПТУ. Утім, зі слів Лілії Єлової, доведеться ще шукати кошти, бо зазначених 9,5 млн грн не вистачить.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.03.2018 12:00
Переглядів1234
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг