Волинська "Свобода" відповіла за свій офіс

Фото: Руслан Пилипчук

Очільник волинської "Свободи" Анатолій Вітів стверджує, що партія орендує приміщення згідно з рішенням сесії обласної ради та закону не порушує.

Екс-нардеп у коментарі діловому інтернет-виданню Волині "Конкурент", розповів, що у приміщенні, яке знаходиться у Луцьку по вулиці Романюка,1 було зроблено капітальний ремонт та сплачується оренда вище однієї гривні.

"Ми орендуємо згідно закону, і нічого протиправного ніколи не робили і не робимо, я не бачу документа перед собою і мені важко говорити яка там ціна, але вона визначена обласною радою.Коли брали це приміщення, ніхто нам преференцій не давав, а це, якщо я не помиляюся, було ще у часи Кучми", – розповідає депутат.

Своєю чергою, свободівець виставив власні претензії до представника "Самопомочі".

"Якщо Імберовський не має до чого причепитися, ну напевно це буде для нього аргумент.Я можу більше йому виставити претензій по роботі Самопомічі у Верховній Раді.Нехай вони наведуть порядок там, бо зрадили усі ідеали Революції разом із коаліцією", – підсумував Анатолій Вітів.

Нагадаємо, що депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський повідомив про дармову оренду комунальних приміщень двома партіями.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.03.2016 10:55
Переглядів2039
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:07
17.03.2016
Фанат
Харош бухать!
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг