У СНУ обрали кращого студента-журналіста (фото)

У Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки обрали кращого студента-журналіста.

За звання кращого боролися другокурсниці Софія Гудич, Злата Максимук, Антоніна Андрійчук та третьокурсниці Олена Завгородня і Анастасія Подзізей, – повідомляє прес-служба вишу.

Дівчата пройшли у фінальний публічний етап конкурсу на найкращого студента-журналіста. Організатор дійства – кафедра соціальних комунікацій. У суддівській колегії – випускники факультету, вже професійні журналісти Андрій Мошкун, Мар'яна Метельська, Юрій Горбач, а також магістрантка Людмила Роспопа. Ведучими дійства були Ельміра Сафарова та Марія Костюкевич, студентки 4 курсу журналістики.

Перше випробування – брифінг із деканом факультету Юрієм Громиком, де фіналістки мали змогу поставити будь-яке запитання, а потім створити низку новин, використовуючи відповідь декана. Друге випробування – замальовка. Дівчата писали замальовки на тему, яку завчасно придумали ведучі. Третє випробування – репортаж: тут кожній з учасниць було запропоновано відеоролик про якусь подію, а вони, швидко зорієнтувавшись, повинні були уявити себе на тому місці та створити репортаж. Четверте випробування полягало в тому, що кожна з дівчат на основі повідомлення з Facebook мала відтворити власні дії, що б вона робила в конкретній ситуації.

У результаті четверте місце розділили між собою Злата Максимук і Олена Завгородня; третє місце виборола Анастасія Подзізей; друге місце зайняла Антоніна Андрійчук, а перше місце цілком заслужено посіла Софія Гудич – найкраща студентка- журналістка факультету філології та журналістики.

Переможців нагородили подарунками.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.04.2018 17:17
Переглядів686
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:27
03.04.2018
Лучанка
На туалетній бумазі
20:27
02.04.2018
ЧИТАЧ
ВІТАННЯ Софіі Гудич ! == А де вона друкується , щоб прочитати іі творчі доробки ?
22:56
02.04.2018
Соня
0
0
Почитати можна в новому незалежному виданні ВолиньOnline, там працюю зараз. Раніше публікувалася в Таблоїді Волині, а почути та побачити можна в сюжетах ТРК "Аверс", там працювала до лютого 2018.
20:24
02.04.2018
ЯКІВ
Засіяна украінська журналістика від Києва до Луцька жіночо--дівочими обличчями . Це недолік . На схід , на позиціі АТО теж нещасних дівульок начальники - редактори посилають . ХІБА це нормальне явище ???
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг