#Сім_сорок: гроші за повітряний замок

Фото ілюстративне

Аферисти просочилися фактично у всі сфери нашого життя. Там де можна надурити - вони обов'язково надурять. Здавалося б їхні схеми вже знають всі.

Навіть є така телепередача на одному з телеканалів, де жінка спеціально ведеться на хитрощі цих нечесних людей, аби потім по пунктам розкласти цю аферу глядачам. Та й від правоохоронців час від часу щось чути і вони просять - "Будьте обережніші". Але певно люди продовжують "приносити хліб " аферистам, бо наївно думають - "зі мною такого не станеться".

Ось, напевно,так думала і волинянка, яка перевела майже 4 тисячі гривень за оренду насправді неіснуючої кварти в місті Ірпінь. Хоча, знову ж таки, про цю схему писали сотні разів, але люди продовжують потрапляти в ці хитро сплетені тенета.

Я вважаю, якби в нас цей процес здачі-зйому житла в оренду нормально регулювався на законодавчому рівні, таких афер було би менше. А поки це буде відбуватись ось таким напівлегальним способом - доти будуть аферисти. Люди й далі продовжуватимуть платити за неіснуючі речі (події) і, таким чином, збагачуватимуть кишені зловмисників.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій.Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Юлія ОСТАПОВИЧ
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.04.2018 07:40
Переглядів412
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:27
16.04.2018
Юродивий
Та закони ніби є... Тільки хто їх виконує?
останні новини
24-09-2018 23-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг