Митний пост "Луцьк" б'є рекорди із наповнення бюджету

Волинська митниця ДФС упродовж І кварталу поповнила державний бюджет на понад 2 млрд грн. Це на 632 мільйони більше, ніж було торік.

Одним із пунктів, який найбільше приносить коштів до держбюджету, є митний пост "Луцьк". Різне обладнання, сількгосптехніка, транспортні засоби, м′ясопродукти – основні бюджетоформуючі товари, які оформляються там за імпортом. За І квартал перераховано до бюджету 960 млн гривень, що становить 43 % від усіх надходжень митниці, – йдеться у сюжеті "Сфера ТВ".

Це результат протидії порушення митних правил, жорстких контрольних заходів до несумлінних платників податків, ефективна боротьба з контрабандою, оптимізація системи митного оформлення через електронні сервіси.

Волинська митниця ставить амбітні плани і на квітень: орієнтовний показник за цей місяць має становити 751 млн грн. До слова, на сьогодні понад 300 млн вже надійшло до державного бюджету.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.04.2018 14:40
Переглядів717
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг