Лучани невдоволені роботою нових світлофорів

У Луцьку просять оптимізувати роботу нововстановлених світлофорів на перехресті вулиць Рівненської та Автозаводської.

Про це у мережі Facebook написав лучанин Ярослав Богачук.

На перехресті вулиць Рівненської та Автозаводської у Луцьку встановили нові світлофори. Старі, зі слів автора,були не надто оптимальні, але нові – ще гірші.

"Тепер щоранку на Рівненській між мостом і перехрестям скупчення автомобілів, яке могло б набагато швидше проїжджати, не створюючи незручностей ні для кого", – зазначає чоловік.

Тому він пропонує оптимізувати роботу світлофорів наступним чином:

1. Зробити так, щоб світлофор, який дозволятиме поворот ліворуч зі смуги 1, працював на 10-15 секунд довше, ніж він працює зараз (за таким принципом працює світлофор на перехресті вулиць Ковельської-Глінки: зустрічний транспорт, який їде зі сторони Ковеля, зупиняється, а ті, хто повертають з Ковельської на Глінки, мають додатковий час для повороту).

2. Встановити боковий світлофор-стрілку, який дозволятиме поворот праворуч зі смуги 2 на 10-15 секунд раніше, ніж такий поворот дозволяється зараз. Раніше все так і працювало, але в новому світлофорі бокова стрілка відсутня.

"За моїми спостереженнями, це цілком можливо, не створюючи перешкод для пішоходів чи водіїв", – додає автор.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.04.2018 10:46
Переглядів319
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг