Сім_сорок. Про хамство, молодь і поважний вік

Ми звикли вважати, що хамство – "прерогатива" молодого покоління. Розкута, іноді навіть неадекватна поведінка, відсутність авторитетів, нетерпимість до усталених норм і позиція "Я – пуп Землі" – такими бачать сучасних підлітків люди старшого віку.

А без фраз "У наш час такого не було" чи "Ми були зовсім іншими" не обходиться жодна нотація пенсіонерів на лавочках під під'їздом.

І, якщо чесно, тривалий час це твердження сприймалося мною як аксіома, як факт, який не потребує доведення. Аж поки не стався один інцидент…

Літо. Вечір. У дворі носиться галаслива дітлашня, на лавочках сидять жіночки поважного віку – уособлення непохитної моральності і стриманості. Така собі провінційна ідилія. Несподівано на клумбу квітів влітає м'яч, ненароком запущений малим футболістом. І тут бабуся, "Божа кульбабка", підривається з лавки з лютим криком: "Дебіли недороблені! Ану нах… звідси! Зламаєте ще одну квітку – я вам ноги переламаю і вставлю в одне місце!"

Я просто оніміла. Те, що я бачила, і те, що почула, не складалося в одну картинку. А як же "Ми були зовсім іншими"?...

Хамство не має віку. Це якась позачасова і, на жаль, стала категорія. І нарікати на сучасну молодь немає причин. Адже якщо її виховують такі бабусі й дідусі, то нічого дивуватися результатам.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій.Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Ліна КОРОЛЕВСЬКА
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.04.2018 07:40
Переглядів593
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:49
23.04.2018
Маргарита Степанівна
Ви хочете сказати, що квіти на клумбах ламати це нормально?
21:35
23.04.2018
Гандзя
0
0
До чого тут квіти? Зауваження дітям у такій формі хіба нормально?
останні новини
16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг