Голова піклувальної ради 22 школи – за впровадження інтерактивних дошок у школах Луцька

Про зміни в системі освіти та новітні впровадження говорили 20 квітня під час ефіру ток-шоу "Протилежний погляд LIVE".

Так, ведуча Галина Падалко нагадала, що нещодавно Андрій Покровський презентував та подарував мультиборд школі №1 та запитала у гостей студії, чи потрібні такі речі усім школам. І як вони повинні фінансуватися?

Голова піклувальної ради ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №22, депутат Луцької міської ради Алла Надточій вважає, що такі дошки вкрай потрібні.

"Якщо робиться реформа, має бути і підґрунтя фінансування. Через те, що та ж інтерактивна дошка, яку він презентував і подарував – вона потрібна для того, щоб по-новому представити предмет. Діти в захваті. У Львові ми бачимо, що є така програма, хоча би по одній в школі були, а далі можна накопичувати. Так же зробити програму, щоб кожен рік по одній дошці закупляти. Це не є аж значно такі великі кошти", - зауважила Алла Надточій.

Та додала, аби впровадити мультиборди в школи, повинне бути достатнє бюджетне державне фінансування і кошти з міського бюджету.

"Ця реформа якраз і потребує оновлення повністю матеріально-технічної бази. Це не лише для дітей, які будуть вчитися, а й для педагогів. Так же книги, які є новими, щоб вони ці матеріали мали і себе, ті ж ігрові різні моменти з початкової ланки", - додала голова піклувальної ради.

Із такою позицією погодилася й друга гостя студії начальник управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна.

Реклама: діловий партнер програми – бренд жіночого одягу ХОКА.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.04.2018 14:00
Переглядів1199
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:26
21.04.2018
ціна питання кусюча-400000грн.
останні новини
16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг