Начальник управління освіти ВОДА розповіла, хто є ініціатором збору коштів у школах

У прямому ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" 20 квітня гості студії обговорювали тему фінансування міських та сільських шкіл.

Так, ведуча Галина Падалко поцікавилася у гостей студії, чи вірять вони в те, що збирання коштів у батьків для шкіл вдасться викорінити.

Начальник управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна відповіла, що вірить, що це явище все ж зникне.

"Першочергово це повинні зрозуміти батьки і не здавати ніяких коштів. Тому, що сьогодні ініціатива здачі коштів виходить від 1-2 батьків, які можуть собі це дозволити. Для їхнього сімейного бюджету це не відіграє великої ролі. Всі інші на них рівняються, або не сміють сказати, що вони стільки не можуть. І відповідно, після того, якщо залишається 1-2 сім'ї, які дійсно не можуть, і набралися сміливості не прислухатися до усіх інших, вони бояться, що у дитини будуть якісь інші проблеми і таке інше, тому здають. Можливо, часом і відривають від чогось дуже нагального. Але, я вам кажу, що велика кількість шкіл і піклувальних рад, батьківських комітетів не збирають ніяких коштів", – зауважила Людмила Плахотна.

Реклама: діловий партнер програми – бренд жіночого одягу ХОКА.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.04.2018 10:00
Переглядів1230
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:17
22.04.2018
як збирали так і збирають, це тільки на публіку говорять що ні
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг