Відомого лікаря виселяють з Палацу учнівської молоді Луцька

Господарський суд Волинської області 16 квітня задовольнив позов заступника керівника Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Луцької міської ради та Управління освіти Луцької міської ради щодо приміщення, яке орендував підприємець Олексій Андрійович Віговський, який є лікарем-лором.

Зокрема, прокуратура просила визнати недійсним договір оренди, який укладено у 2015 році, та повернути майно, площею 109,1 кв. м на вулиці Шопена, 18 (Палац учнівської молоді). Рішення може бути оскаржене. Воно ґрунтується на попередніх судових рішеннях, в яких прокуратура аргументує свій позов.

Йдеться, що об'єкти освітньої галузі, яким є палац учнівської молоді, мають використовуватися за цільовим призначенням, тобто має бути тісна пов'язаність з навчально-виховним (освітнім) процесом мети такого використання (в тому числі, на умовах оренди).

Натомість лікар провадить діяльність з медичної практики, тобто для здійснення підприємницької діяльності, яка не пов'язана з освітньою діяльністю.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.04.2018 17:45
Переглядів1656
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:37
22.04.2018
Ольга
Хороший лікар і зручне місцезнаходження. Стільки років не помічали, а тут раптом щось не так?!Дивно. Він професіонал і не важливо де буде його клініка, люди всерівно йтимуть до нього
20:00
22.04.2018
Ти диви
А справді, чому там має бути медичний кабінет?)))) Нонсенс якийсь
останні новини
16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг