Школа "Аскольд". Факсиміле: ставити не можна заборонити

Як використовувати факсиміле при оформленні документів, не порушуючи законодавства? Коли ставити факсимільне відтворення замість власного підпису можна, а у яких випадках – заборонено? Відповіді на ці запитання варто знати всім, хто займається підприємницькою діяльністю, щоб уникнути проблем, штрафів та непорозумінь.

"Ситуації, коли потрібно замінити власноручно відтворений підпис на факсиміле, виникають доволі часто. Дуже важливо розмежувати перелік документів, на яких факсиміле дозволено, а на яких заборонено. Факсиміле використовувати дозволено на договорах, первинних документах, діловій кореспонденції (при наявності письмової згоди сторін)", – коментує керуючий партнер юридичної компанії "Аскольд" Ірина Олейник.

Ірина Олейник

Із її слів, заборонено використовувати факсимільне відтворення підпису на податковій та фінансовій звітності, а також на банківських та касових документах.

"Більше практичних порад та прикладів із судової практики щодо використання факсиміле можна дізнатися у відео-консультації від навчального проекту юридичної компанії Аскольд "Школа практичної юриспруденці", – зазначила вона.

Нагадаємо, що "Школа практичної юриспруденції" – це навчальний проект, котрий дозволяє отримувати практичні поради у вигляді коротких відео-консультацій. Учасники школи можуть отримувати консультації згідно їхніх конкретних запитів.

Дізнатися більше про Школу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.05.2018 12:00
Переглядів474
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг