Луцького суддю запросили на міжнародні курси в Японію

Суддя Луцького міськрайонного суду Ігор Ясельський став переможцем у конкурсному відборі Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) учасників навчального курсу "Кримінальна юстиція (досудове розслідування. Обвинувачення, судовий розгляд та міжнародна співпраця)".

Про це повідомляється на сторінці Апеляційного суду Волинської області у мережі Facebook.

Міжнародний навчальний курс "Практики кримінального судочинства у боротьбі із незаконним обігом наркотичних засобів" проходитиме з 6 травня по 15 червня 2018 року в Японії. Для участі у конкурсі кандидати повинні були відповідати високим вимогам:

  • мати принаймні 7 років практичного досвіду роботи у сфері кримінальної юстиції на посадах суддів, слідчих, прокурорів або займати керівні посади в органах кримінальної юстиції;
  • високий рівень знань англійської мови.

За результатами конкурсу від України запросили лише двох осіб, один з них – суддя Луцького міськрайонного суду Ігор Ясельський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.05.2018 12:15
Переглядів992
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:49
05.05.2018
Молодець. Хоть один грамотний суддя. Не те що А....а
останні новини
20-08-2018 19-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг