Розробник із Луцька запустив стартап: пошта із душею

В Україні запустили новий сервіс доставки поштових відправлень. Одним із розробників сервісу TravelPost є Ярослав Львович, родом із Луцька.

У травні закінчуються півроку "нового життя" проекту, над яким працювала команда айтішників.

"Це сервіс доставки, яку створюють саме люди. Ця, здавалося б, проста ідея захопила нас ще у листопаді минулого року. Такий собі "БлаБлаКар для посилок", який стане у нагоді тоді, коли традиційні перевізники дадуть відмову. Певен, що кожен з вас знає хоча б один випадок, коли наявність такого сервісу не завадила б", - зазначив Ярослав.

У 2017 році товаришу Ярослава знадобилося передати органічні продукти на експертизу за кордон. По суті це було 100 грамів зерна. Але жоден з логістичних операторів не погоджувався перевезти посилку, бо її вміст суперечив правилам перевезення. Важлива угода могла зірватися через бюрократичні умови. Він об'їздив і обдзвонив усе місто, намагаючись знайти перевізника. Угоду врятував знайомий, який завдяки щасливому випадку збирався провести відпустку в потрібному місті.

Ця ситуація підказала ідею мобільного додатка, в якому можна знайти мандрівника, що має вільне місце в своєму багажі. Цей додаток допоможе мандрівникові покрити витрати на дорогу, а відправнику переслати нетиповий вантаж. Акваріумних рибок або кошеня. Скляні банки, які в селі чекає бабуся, щоб закрити на зиму нову порцію огірків або варення. Котлети для сина-студента, щоб не їв одну "мівіну".

"Ми не намагалися створити ще один поштовий сервіс, а марили ідеєю міжнародного співтовариства мандрівників, які допомагають людям реалізувати мрії, доставляючи любов, турботу, допомогу", - зазначає команда проекту.

Для користування потрібно завантажити безплатний додаток TravelPost з App Store чи Google Play. А далі обрати роль – кур'єра чи відправника, вказати вагу відправлення, домовитися про маршрут та винагороду.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.05.2018 11:36
Переглядів1917
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:51
08.05.2018
Антон Шевчук
При спробі реєстрації через фб - помилка на стороні сервера. А редакція б могла потрудитись і поставити ссилки на додатки та сайт. Бо таке відчуття, що ви не сайт, а паперова газета. Хоча не ви одні не тямите, то хвороба усіх змі.
19:49
11.05.2018
Редакція
0
0
Слово TravelPost клікабельне. Спробуйте перш ніж обурюватися
14:03
08.05.2018
Любопытный Обезьян
Кстати, о стартапах! В Украине разрабатывается электронный амеро (заменитель доллара) для Конгресса США. Этот электронный амеро может выпускать любой человек, имеющий на своём компе текстовый редактор Word. Биткоин обписался, и плачет в сторонке:))) Ссылка на официальный Твиттер этого стартапа: https://twitter.com/el_amero
останні новини
18-08-2018 17-08-2018 16-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг