"Кожен може долучитися до вирішення проблеми округів без депутатів", – Тарас Шкітер

Співзасновник Громадянського руху "Свідомі" Тарас Шкітер бере участь у конкурсі проектів "Нові лідери". Ключова ідея лучанина у цьому конкурсі – виправити несправедливість, яка виникла через те, що мільйони українських виборців залишилися без свого місцевого депутата і додаткових коштів на розвиток округу.

Як інші, проект "Захист інтересів виборців в округах без депутатів" претентує на мільйон гривень для втілення спершу у Луцьку, а потім в Україні загалом. Про це Тарас Шкітер повідомив на своїй сторінці у Facebook і закликав підтримати ініціативу.

"Друзі! Підтримайте мене проголосувавши за проект "Захист інтересів виборців в округах без депутатів" за посиланням https://novilidery.com/lider/skiter-taras.

Ваш голос дуже важливий, оскільки він допоможе реалізувати наш проект і тим самим вирішити важливу проблему мільйонів громадян", – написав він.

Як пояснив Тарас Шкітер, через відсутність своїх представників жителям таких округів набагато важче отримати кошти із місцевих бюджетів на ремонт свого двору, встановлення дитячого майданчика чи просто захистити власні інтереси через свого депутата. Для Луцька – це 12 округів та майже 44 тисячі виборців.

"Кожен з нас може долучитись до вирішення проблеми округів без депутатів!" – заликав Тарас Шкітер.

Для того, щоб проголосувати, потрібно зареєструватися на сайті як виборець, отримати підтвердження через SMS, знайти у пошуку проект за прізвищем Тараса Шкітера і натиснути "Підтримати".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.05.2018 16:00
Переглядів700
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:22
09.05.2018
повирте украина стане кроще якщо их взагали не буде..це ж скильки злодиив зостанетьсч без кормушки..
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг