У Луцьку члена виконкому, який їздив у Росію, виключили зі складу

Валерія Корпача вивели зі складу виконкому.

У міській раді вивели Валерія Корпача зі складу виконкому через його поїздку в російське місто Брянськ на так званий Міжнародний форум Переможців. Про це йшлося 14 травня під час засідання позачергової сесії Луцькради.

Депутат Петро Бойко сказав, що Валерій Корпач є одним із найкращих голів ОСББ Луцька.

Депутат Юлія Вусенко додала, що варто виключити зі складу виконкому Ігоря Муковоза, який був введений як людина від поліції. Хоча зараз вже стосунку до поліції не має.

"Так само назріло питання про виведення зі складу виконкому Олександра Рачкова", – зауважила Юлія Вусенко.

Депутат Артем Запотоцький поцікавився, чому депутати досі не розглянули заяву Рачкова про звільнення.

"Прийде час, і будемо розглядати питання Рачкова. Є презумпція невинуватості, буде звинувачення – розглядатимемо заяву", – сказав в.о. міського голови Григорій Пустовіт.

Депутат Микола Федік сказав, що Олександр Рачков курував певний напрямок і потрібно розглянути ту заяву, щоб ціла галузь, якою займався Рачков, не провисала.

"І ще питання: чи буде замість Корапача хтось вводитись до виконкому?" – спитав Федік.

Григорій Пустовіт відповів, що на черговій сесії питання розглянуть. А щодо обов'язків Олександра Рачкова, то зараз їх виконує заступник міського голови Костянтин Петрочук.

Врешті Валерія Корпача виключили зі складу виконкому.

Нагадаємо: волиняни у складі делегації від України взяли участь у так званому Міжнародному форумі Переможців, що відбувся у російському Брянську наприкінці квітня цього року і був присвячений річниці перемоги і 75-річчю звільнення Брянщини від німецько-фашистських загарбників.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.05.2018 10:40
Переглядів746
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:31
14.05.2018
центр
який в корпача багаж знань?? що він зробив для ОСББ крім того, що зпаганив всі програми розвитку ОСББ. Пустий балтун!!!
13:49
14.05.2018
на околиці
щодо Корпача то дурнувате рішення, професіонал і людина зі значним багажем знань - НЕ ВАРТО ВИКЛЮЧАТИ щодо Рачкова - презумпція невинності має бути і всі усвідомлюють чого була саме така заява (хоча б там у глибині душі але кожен то розуміє) щодо Муковоза - рішення давно на виключення назріло, та й пояснити пересічному громадянину чого там мент сидить? за які заслуги? - мабуть ніхто не зможе. Муковоза ГЕТЬ!!! ( чи може б то петицію зареєструвати???)
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг