"Смугастий Носоріг" у РЦ "Промінь" має унікальну майстерню (фото)*

У дитячому розважальному комплексі "Смугастий Носоріг" є унікальна у Луцьку творча майстерня. Її унікальність полягає в стилі та послугах, які вона надає.

На базі творчої майстерні є художня школа для дітей віком від 3-ох років. Там проводиться навчання основ образотворчого мистецтва, знайомство з різноманітними жанрами у мистецтві, цікава навчальна програма за віковими групами. Індивідуальний підхід, безперервна комунікація з дітьми під час занять та перерви з чаюванням, які допомагають дітям відчувати себе вільно та комфортно. Кожна робота учня прикрашається різноманітними матеріалами та вдосконалюється до довершеного стану.

У студії працює кваліфікована команда викладачів, які допоможуть розвинути у вашій дитині любов до прекрасного, фантазію та креативне мислення. І саме завдяки постійній комунікації, відкритості та любові, викладачі стають новими друзями для дітей.

Головною унікальністю творчої майстерні "Смугастий Носоріг" є послуга "майстер-клас у будь-який час". Кожного дня з 11:00 до 21:00 батьки мають змогу привести дитину на майстер-клаc та залишити виготовляти поробку із запропонованих у майстерні. Майстер-класи дуже різноманітні, як і за складністю, так і за тематикою та процесом виготовлення.

Пропонуються: фетрові брошки та прикраси, головні убори, листівки, об'ємні аплікації та картини, закладки, розпис гіпсових фігурок, тощо. Послуга дає можливість створити унікальний та функціональний виріб за короткий час, а батькам тим часом – вирішити важливі справи, сходити за покупками, в кінотеатр або просто попити кави з друзями.

Творча майстерня проводить майстер-класи на Днях народженнях, а також виїздні майстер-класи у школах, садочках, на вечірках.

Окрім цього, відбуваються щонедільні майстерки від цікавих майстрів Луцька та безкоштовні майстер-класи на свята. Перевагою навчання у художній школі "Смугастий Носоріг" є постійні знижки на ряд послуг у розважальному комплексі "Смугастий Носоріг".

"Смугастий Носоріг" – місце щасливих, творчих та освічених дітей.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.05.2018 13:13
Переглядів423
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг