Зростання вартості проїзду в Луцьку дозволить оновити рухомий склад, - "Богдан"

Зростання вартості проїзду у громадському транспорті має призвести до оновлення рухомого складу міст та закупівлі нових сучасних вітчизняних автобусів і тролейбусів великого та надвеликого класу.

Про це заявили у корпорації "Богдан", – повідомляється на сайті корпорації.

Як зазначив автовиробник, люди мають бачити, на що саме йдуть їх гроші за оплату проїзду. Вони мають користуватися новітнім комфортним та безпечним транспортом, який вирішує інфраструктурні проблеми міст.

"Проїзд у міському транспорті постійно дорожчає. Але лише лічені міста спрямовують залучені кошти на оновлення рухомого складу, і лише лічені пасажири відчувають реальні зміни. Транспорт, яким користуються українці, має відповідати встановленій вартості проїзду в ньому. Він має бути великим, комфортним, безпечним, пристосованим для людей з інвалідністю. Українські автозаводи виробляють такі автобуси і тролейбуси європейського класу та здатні задовольнити потреби всіх автопарків. Справа лише за замовленнями від міст", – наголосили у "Богдані".

У корпорації зазначили, що низка міст вже переходить на вітчизняний транспорт великого і надвеликого класів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.05.2018 18:18
Переглядів554
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг