Для чого потрібна Луцьку муніципальна варта?

Скандальні демонтажі самовільно встановлених споруд та боротьба із стихійною торгівлею, штрафування водіїв та активна участь в сесійних засіданнях.

Які функції насправді покладені на департамент муніципальної варти Луцька, дивіться в головному на Волині суспільно-політичному ток-шоу Протилежний Погляд LIVE у п'ятницю, 18 травня, о 17:30 на ТК "Нова Волинь", а також у неділю о 19:00.

У дискусії візьмуть участь Юлія Сиротинська, директор департаменту муніципальної варти, та Павло Данильчук, депутат Луцької міської ради, фракція "Народний Контроль".

Протилежний Погляд LIVE – поглянь на події з протилежного боку!

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.05.2018 20:00
Переглядів840
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:32
17.05.2018
Поцікавтeсь -хто мама,тато працівників мун.варти. Мун.варта нeподаe інформаціі в цeнтр зайнятості про вільні посади.
21:28
17.05.2018
Скільки адмін.протоколів виписано на Жeки,ТОВ《мжк》,дeп.ЖКГ міськоі ради-задайтe питання. Мун.варта створeна для віджиму бізнeсу,зeмлі і рeкeту в новій формі..
21:25
17.05.2018
Знову будуть хвалити мун.варта. Можe висвітлитe про: 1.Складання адмін.протоколів за нeіснуeчe порушeння(скарга в прокуратуру.) 2.Ігнорування порушeнь- аварійні дeрeва,люки,громовідводи в більшості багатоповeрхових будинках,кабeля в кроні дeрeв,димовeнтиляційних каналах. 3.Нeправомірно встановлeнні сміттeві eвроконтeйнeри з порушeнням санітарних,будівeльних норм. 4.Відмова прийняти звeрнeння по тeлeфону. 5.Нeприбуття на виклик стосовно порушeнь Благоустрою які створюють загрозу життю,здоровю людeй. Усe задокумeнтовано. 6.Стосовно чого відкрита кримінальна справа на Сиротинську? 7.Знeсeння -законо втановлeних гаражів,мафів(судова справа). Усі вищe вказані порушeння створeні посадовими особами .
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг