У ''Яровиці'' – високоякісні ліфти MITSUBISHI MIZUI.*

Кредо житлового комплексу ''Яровиця'': "Безпека, якість, надійність, довговічність".

Мета будівельної компанії: втілення у реальність мрій українців про комфортне житло, затишне для кожного члена родини.

Луцьк – місто, що інтенсивно розвивається, а це означає, що його мешканці потребують якісного та сучасного житла. Саме із таким переконанням компанія "Яровиця" обирає винятково якісні матеріали з використанням сучасних технологій планування та будівництва. Навіть до вибору ліфтів вони поставилися відповідально та по-сучасному.

У новій секції ЖК ''Яровиця'' будуть встановлені надійні та високоякісні ліфти MITSUBISHI MIZUI.

Ліфти MIZUI впевнено увійшли в новобудови у всій Україні. Вони зарекомендували себе надійністю в роботі й комфортом в експлуатації. Торгова марка MIZUI – 7 років на будівельному ринку України. ТОВ "Міцуї Україна" має власний сервісний центр з усіма необхідними комплектуючими. Наявність таких пасажирських та вантажопідіймальних ліфтів в будинках нададуть можливість забезпечення вашого часу майже в 2 рази, адже швидкість їх руху – 1,75м./с. в той час, коли звичайні рухаються зі швидкістю 1м./с. А зручність й комфорт під час їх використання гарантована завдяки сучасній комплектації, низькому рівні шуму та стильним внутрішнім дизайном самої кабінки. У комплексі передбачено встановлення 2-х та 3-х якісних ліфтів компанії ''MITSUBISHI MIZUI"' вагою 1-т. та 0,6-т.

Ось що дійсно підтверджує турботу забудовника про своїх мешканців.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.05.2018 14:55
Переглядів647
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг