Мінфін порадив шукати гроші на пільговий проїзд у децентралізації

Міністерство фінансів відповіло Луцькій міській раді листом, у котрому відмовилося допомогти бюджету міста з відшкодуванням витрат на пільговий проїзд у громадському транспорті. Натомість порадило шукати гроші в децентралізації.

Про цей факт йдеться у відповіді Мінфіну Луцькій міськраді, інформує власкор "Вголосу".

Міністерство фінансів повідомило, що розглянуло лист Луцької міськради, який надійшов до Комітету ВРУ з питань бюджету, щодо відшкодування витрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян.

У міністерстві наголосили, що компенсаційні виплати на пільговий проїзд здійснюють з бюджетів міст обласного значення.

Також там порадили спробувати самостійно визначати обсяг пільгових перевезень. Крім того, луцькій владі нагадали про децентралізацію. На думку чиновників з Кабміну, вона дозволяє підвищити ефективність надання соціальної підтримки окремим категоріям соціально вразливого населення. Також у Мінфіні констатували, що збереження системи пільг у нинішній формі є економічно недоцільне та соціально несправедливе.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.03.2016 20:26
Переглядів720
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:24
22.03.2016
Протест Вікторович
оце послали так послали!)) ги ги ги
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг