"З приходом облспоживспілки на "Варшавку" ми відчули, що таке рабство", - депутат Луцькради (Відео)

Депутат Луцькради і підприємець Олександр Волинець розповів, що до приходу волинської облспоживспілки на "Варшавському" ринку було працювати комфортно.

"Раніше всі (працівники ринку "Завокзальний" (Варшавка) жили, як велика сім'я, але з приходом облспоживсплки ми відчули, що таке рабство". Про це Олександр Волинець сказав 1 червня під час телеефіру "Протилежний погляд LIVE".

Підприємець згадує, що ще десять років тому на "Варшавці" було комфортно працювати, не було жодних скандалів.

"Я на "Варшавці вижив і все знаю там, і як нас робили рабами. Держава нам допомагає, а спілка робить все на свою користь ісумнозвісний міст від "Варшавки" до залізно дорожнього вокзалу. З людей збивали гроші на той міст, я наприклад дав 500 гривень, хтось 1000 і так далі. Назбирали тоді 2,5 мільйона гривень. А це подали владі так, що це облспоживспілка зробила", - розповів Олександр Волинець.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.06.2018 10:00
Переглядів1102
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:19
02.06.2018
пацан чотка
Там бувший мер нас тоже принижував як товаріщ яковлєв..
11:13
02.06.2018
да горгут
На все бере добровольчі внескі.навіть контейнери підприємців які змушені були заказувати через його прокладкі.навіть більшість по два рази(так звані реконструкції).постійне залякування-пожежникі,податкова..на якому ринку ще дирехтор і власник натравлює перевірки на арендарів.це ж ізначально брєд.та й то державні все таки установи .хоч дєло насірова та більш ранніх цвіте..стиль самого спілкування через яничар-ви всі тут поки я захочу..заварю.відріжу..людина реально в 85році на комсомолці а ми внєзакона..спєкулі..тролів наняв..бігають причитають що без нього канєц..плакальщиці..паралельний мір горгута..уска вєсна тут давно..цей дебілізм до останнього ті камсамольці будуть юзати.хто вони без рабства.економічного,соціального.начальники чи генетичне сміття?
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг