Почнімо з себе: "Яровиця" закликає долучитися до донорства*

В Україні рекордно знизилася кількість бажаючих здати кров. 18 донорів крові на тисячу українців – це дуже мало, але це реальність.

Медики стверджують, що лікарні постійно потребують свіжої крові, тому що кожній четвертій людині протягом життя необхідна донорська кров або лікарський препарат з її використанням.

Щодня на нашій планеті тисячі людей безкорисно дарують, віддають частинку себе, що дає змогу рятувати життя іншим. Світовий досвід свідчить, що стан донорства в країні залежить, перш за все від, морально-етичного клімату в суспільстві.

"Ми усвідомлюємо важливу роль кожної людини, яка може допомогти іншим в умовах надзвичайних ситуацій. Розуміємо, наскільки важливою є регулярна здача крові для сформування достатніх запасів і запобігання дефіциту. Так, ми готові зробити свій внесок у добру справу!" – зазначила керівник проекту "Яровиця" Наталія Терпелюк.

Працівники комплексу "Яровиця" вже готуються до здачі крові та закликають приєднатись небайдужих. Почнімо з себе!

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.06.2018 08:00
Переглядів338
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-09-2018 18-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг