У "Промені" – художня інсталяція, що мотивує діяти (фото)

Презентація графічної інсталяції "Лінія результату" та виставки "Фільтрація думок" відбулася 15 червня у РЦ "Промінь". Автор експозиції – Данило Безладовий – демонтує у роботах свій погляд на три основні тези: улюблена справа, мотивація та час.

Данило Безладовий

Глядач має нагоду побачити погляд митця на основні інструменти, необхідні для розвитку кожної людини як професіонала. Того, що дозволяє почуватися комфортно та затишно, роблячи улюблену справу.

Одна з робіт розміщена на першому поверсі. Це символічне в уявленні митця зображення улюбленої справ (голка), мотивації (клубочок ниток) та часу, який нещадно ріже мотивацію до справи.

На четвертому ж поверсі розміщенні роботи, в яких авто через себе пропустив народні мудрості, які ми так часто чуємо та використовуємо у повсякденному житті.

Експозиція загальнодоступна, її безплатно може відвідати кожен. Виставка триватиме до 27 червня.

Данило Безладовий родом з Харкова. Розпочав свою творчу діяльність у 2007 році в сфері графіті, поступово шрифти відійшли на задній план і стали лише доповненням графічних композицій.

Сьогодні митець займається розписом стін, холстів, одягу для себе та на замовлення, бере участь у фестивалях та виставках.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.06.2018 09:00
Переглядів639
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг