У Луцьку молодь безплатно вчитимуть англійської

У Луцьку запускають довготривалий проект "EnglishPlus" – безкоштовна школа вивчення англійської мови.

Засновники – департамент сім′ї, молоді та спорту Луцької міської ради, ГО "Ми плюс" та центр іноземних мов "Mandarin", – інформує прес-служба Луцької міської ради.

"Спілкуючись з молодими людьми, ми виявили потребу у вивченні англійської мови ними. Знання цієї мови стає зараз не перевагою, а обов′язковим елементом для хорошого працевлаштування. Однак, ті підлітки, батьки яких не мають змоги оплатити дороговартісні курси з англійської мови, втрачають можливість повноцінно конкурувати на ринку праці через незнання мови. Тому у нас виникла ідея масштабного проекту "EnglishPlus" – безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей, які потребують особливої соціальної уваги", – розповіли в департаменті сім′ї, молоді та спорту.

Навчання у проекті "EnglishPlus" буде проводитися для луцької молоді віком з 14 до 18 років із початковим та середнім рівнем знань англійської мови. Заняття
проходитимуть двічі на тиждень, а вестимуть їх кращі викладачі та носії мови в цікавій інтерактивній формі.

Зарахування до школи та визначення рівня знань англійської мови для формування груп відбувається в порядку надходження заяв шляхом проведення співбесіди з кандидатом. Перевага при зарахуванні до школи буде надаватися дітям, що належать до однієї з пільгових категорій.

Заяву можна подавати у департамент сім′ї молоді та спорту Луцької міської ради до 6 липня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.06.2018 18:05
Переглядів527
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг