"За це треба карати", – Ігор Алексєєв про вирубку здорових дерев у Луцьку

Громадський діяч Ігор Алексєєв переконаний, що дерева треба в місті вирубувати тільки тоді, коли вони загрожують життю та здоров'ю людей. Усі інші дерева треба рятувати від рубок.

Ігор Алексеєв категорично проти вирубки дерев. Про це він сказав у коментарі ІА "Конкурент".

Він зазначив, що у ситуації щодо зрубаної ялини біля місцевого РАЦСу потрібно ще розібратись, хто й навіщо це зробив.

"Якщо людина самовільно вирішила, що оскільки сусідні ялини поламало буревієм, то й треба заодно зрізати здорове дерево поряд, то таких людей треба карати", – зазначив Ігор Алексєєв.

Він додав, що людей, які вчиняють самовільні вирубки, потрібно карати фінансово чи дисциплінарно, щоб лучани врешті зрозуміли, що самовільна рубка зелених насаджень заборонена для всіх без винятку.

"Звісно, якісь дерева треба різати, якщо вони вже аварійні, але всі інші дерева потрібно максимально зберегти", – додав громадський діяч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОКОМЕНТУВАЛИ, ЧОМУ ЗРІЗАЛИ БЛАКИТНУ ЯЛИНКУ БІЛЯ РАЦСУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.06.2018 14:00
Переглядів662
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:50
20.06.2018
Олена
Згідна .Коли я була мала милувалася красенями деревами .Коли приїхала до дому дерева на річці в парку всі вирубали....Це як, і коли ,і хто дозволив ...Так жалко ,що хтось робить це безнаказано .....
15:36
20.06.2018
Лучанка
І запровадити за нищення зелених насаджень кримінальну відповідальність. Останнім часом почастішали незаконні вирубки зборових дерев -особливо кленів - у дворах і скверах. При чому, старі і сухі дерева ніхто не чіпає.А колись Луцьк був одним із найзеленіших міст країни! Посадити сквер, парк, сад - ні, в Луцьку не чули....
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг