Стандарти будівництва від ЖК "Яровиця"*

Ми відповідаємо за енергоощадність наших об'єктів.

Своїм покупцям пропонуємо авторську архітектуру, широкий вибір метражу та планувальних рішень. Будуємо зручні підземні паркінги, оснащені витяжками, протипожежною безпекою, з антиковзаючим покриттям та відеонаглядом. Встановлюємо систему відеоспостереження, шлагбаум на в'їзді у закриту територію комплексу.

Щоб покращити експлуатаційні характеристики та підвищити рівень звуко-і теплоізоляції будівель, використовуємо сучасну систему вентильованого фасаду "CUBE". Будівлі оснащуємо високонадійними безшумними ліфтами MIZUI MITSUBISHI.

Розуміємо, що вікна відіграють ключову роль як в дизайні інтер'єру, так і в забезпеченні енергоощадності , тому встановлюємо панорамні, високоякісні, енергозберігаючі, шумоізоляційні вікна BRUGMANN. У кожній квартирі встановлюємо індивідуальне опалення і надійні німецькі котли VIESSMANN та сучасні радіатори VAILLANT.

Щоб наші мешканці пишались та милувались своїм подвір'ям, створюємо ландшафтний дизайн, озеленюємо внутрішні двори та тераси.

Щоденно проводимо контроль за якістю будівництва, щоб ваше житло поєднало безпеку, комфорт та екологічність!

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.06.2018 08:00
Переглядів405
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:16
25.06.2018
Валік
Такоє... Як гуртожитки СНУ, світла в дворі немає. Та й двору, як такого немає. Мурашник страшний.
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг