Головний архітектор Луцька отримав нову посаду

Леоніда Герасимюка перевели з посади начальника управління містобудування та архітектури Луцької міської ради, головного архітектора на посаду головного спеціаліста відділу охорони культурної спадщини департаменту культури.

Це відбулося за згодою сторін. До виконання нових обов′язків Леонід Герасимюк приступив 2 липня, – йдеться у відповідному розпорядженні.

Герасимюку присвоєний 9-й ранг посадової особи місцевого самоврядування та щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі 40 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, що відповідає його стажу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування (28 років 4 місяці 2 дні).

Також йому установили надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 45 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКРАДІ ЗНОВУ РОЗДАЛИ ЩЕДРІ ПРЕМІЇ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.07.2018 17:10
Переглядів1726
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:39
04.07.2018
лучанка
цього хапугу?влада не міняється
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг