Депутатка розкритикувала головну "освітянку" Луцька

Депутатка Луцької міської ради Алла Надточій не задоволена роботою очільниці управління освіти Зіновії Лещенко.

Про це вона розповіла в інтерв'ю ІА"Конкурент".

"Коли Лещенко стала начальницею управління освіти, то спочатку я тривалий час приглядалася до її роботи. Згодом я почала ловити її на обманах і між нами з'явилася напруга… І це не заздрість з мого боку, як любить говорити Пустовіт (Григорій Пустовіт – секретар Луцької міської ради). Я всього лиш хочу бачити результати та вирішення реальних проблем. Хочу, щоб було рівноправ'я серед шкіл. За тим, як підтримують освітні заклади, видно, до кого і як ставиться з керівників комунальних освітніх закладів Зіновія Лещенко. У таких питаннях не має бути принципу вибірковості, адже це все є наші діти, наше майбутнє", – зазначила обраниця громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "АЛЛА НАДТОЧІЙ: "ПОЛІЩУК НЕ ВИРІШУЄ НАВІТЬ НАЙДРІБ'ЯЗКОВІШИХ ПИТАНЬ"

"БАГАТІ ЧИ БІДНІ: СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ ЛУЦЬКІ ВЧИТЕЛІ"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.07.2018 08:30
Переглядів2025
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:46
10.07.2018
Співала Алина дочка в одному колективі з донькою знайомої. Чомусь там вона вимагала, щоб до ЇЇ дитини ставилися особливо. А коли стала депутатом, то взагалі стала особливою і вона і її дитина. А чому ж вона не хоче, щоб до певних шкіл ставилися особливо - не зрозуміло. Напевно тому, що її дитина не тягне по знаннях школу, де діти йдуть сильніші і відповідно вони і займають всі призові місця на олімпіадах.... чи хоче "зрівнялівку", як за союзу. То нехай би і її дочку зрівняли зі всіма, хоча б у тому вокальному колективі. Якісь дивні у неї подвійні стандарти.....
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг