У Луцьку маркуватимуть легальних асенізаторів (фото)

У Луцьку започаткували маркування асенізаційних машин, які мають відповідні дозволи і здійснюють скиди по вулиці Мамсурова, не завдаючи шкоди екології.

Про це у мережі Facebook написав перший заступник луцького міського голови Григорій Недопад.

Асенізаційні машини, які здійснюють несанкціоновані зливи нечистот у каналізаційні мережі Луцька, а також у водойми чи на поля, призводять до виникнення неприємних запахів у місті. Щоб відрізняти порушників, у Луцьку започаткували маркування асенізаційних машин, які мають відповідні дозволи і здійснюють скиди у спеціально відведеній точці по вулиці Мамсурова без шкоди екології.

Зі слів Григорія Недопада, кожній "легальній" машині, яких у місті налічується близько сорока, буде присвоєно індивідуальний номер, нанесений на корпус із обох сторін.

"До 20 липня буде нанесене маркування на всі машини й усі їх стане легко розрізнити. Відповідно, асенізаційні машини зі шлангами, які не матимуть номерів, одразу підпадатимуть під підозру, а таких у місті може виявитися чимало", – зазначив він у дописі.

Тож тепер працівники муніципальної варти зможуть легко відрізнити дозволені асенізатори й затримувати порушників.

Нумерація дасть можливість відстежувати й контролювати цей процес. Навіть пересічні лучани при появі асенізаторів без маркування можуть повідомляти про ці випадки у міську раду на гарячу лінію "15-80".

"Отже, якщо по закінченні процесу маркування містом буде рухатися асенізаційна машина без відповідних індивідуальних номерів, це означатиме, що вона працює "по-чорному", тобто може зливати нечистоти у заборонених місцях, або й навіть у водойми. Тому після 20 липня просимо усіх небайдужих, при виявлення асенізатора без номера, одразу повідомляти про це, звернувшись до Луцької міської ради", – додав Григорій Недопад.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.07.2018 17:58
Переглядів220
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг