Force School шукає майбутніх кіберспортсменів!*

Кіберспорт перетворився у популярний вид спорту, який має мільйони прихильників по всьому світу та потужних спонсорів! Вищі навчальні заклади США, Великобританії, Данії та інших країни світу розпочали навчальні програми eSports із введенням стипендій для студентів, які успішно екзаменуються у вибраних ігрових дисциплінах, таких як Counter-Strike, Dota 2, Hearthstone, League of Legends, Overwatch или Super Smash Bros.

Волинська Кібер школа - Force School оголошує набір у групи з трьох дисциплін:CS:GO DOTA 2 та PUBG. Навчання відбуватиметься на території найбільшої кіберспортивної платформи Західної України - "Force Arena" на професійному обладнанні.

Тренери з високим рівнем гри під час навчання індивідуально розробляють тактику та стратегію та аналізують помилки. А це Костянтин "Molodoi" Нічепорук – Топ100 України, Дмитро "Jaxvy" Ремез – Топ 600 Європи, Ростислав "Jostik" Вознюк – Топ 100 Європи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.07.2018 14:21
Переглядів406
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг