Конструктивний діалог: на окрузі депутата Луцькради відбулася зустріч із мешканцями

Вчора, 19 липня, на окрузі депутата Луцької міської ради Андрія Покровського відбулася зустріч із мешканцями приватного сектору вулиць Клима Савура та Тараса Бульби-Боровця, аби дізнатися проблеми округу та сприяти у їх вирішенні.

Мешканці активно долучилися до обговорення актуальних проблем. Зокрема, висловили занепокоєння поганим освітленням та підтопленням будинків через стару і неефективну зливну каналізацію, скаржилися на незаасфальтовану дорогу, – повідомили на сторінці депутатської on-line приймальні обранця.

"Болюче питання – це каналізація", – наголосив один з мешканців округу.

За словами лучан, раніше вона була, проте згодом її запломбували.

Окрім того, учасники зустрічі зауважили про необхідність встановлення додаткових дорожніх знаків та облаштування пішохідного переходу. Адже після ремонту вулиця Клима Савура, за словами мешканців, перетворилася на автомагістраль, а водії про обмеження швидкості до 50 км/год у межах міста ніби й не чули.

"Запитайте людей по цій вулиці, чи є така огорожа, в яку б не врізалась машина", – прокоментувала ситуацію жителька округу.

Неодноразово прозвучала проблема старих тополь, які перебувають в аварійному стані. Стосовно них лучани вже й зверталися до міської ради.

"Уже рік ми дзвонимо, а вони нам кажуть: "Добре-добре, скоро-скоро". І все", – розповіла лучанка Ірина Степанівна.

Помічник депутата Євгеній Мікоян зауважив, що така зустріч покращує комунікацію з мешканцями, дає можливість дізнатися про нагальні проблеми та сприяти пришвидшенню їх вирішення. Учасники були задоволені конструктивним діалогом, а також висловлювали вдячність, що їхні проблеми були почуті.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: АНДРІЙ ПОКРОВСЬКИЙ ПРО ВИСОКІ ТАРИФИ, ПОГАНІ ДОРОГИ ТА ЗАКРИТІСТЬ ВЛАДИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.07.2018 20:20
Переглядів1432
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:07
20.07.2018
Антоніна
Хоча б хтось небайдужий і цікавиться проблемами звичайних мешканців. Якби так кожен депутат цікавився проблемами своїх виборців, то Луцьк розвивався б значно швидше!
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг