За борги "Луцьктепла" розплатяться лучани

ДКП "Луцьктепло" зобов'язане упродовж 52 календарних місяців погасити заборгованість перед ТзОВ "Тепелен".

Про це йдеться в проекті рішення Луцької міської ради від 31 липня 2018 року.

Луцькрада має намір погодити та затвердити текст мирової угоди на стадії виконання судового рішення між ДКП "Луцьктепло" та ТзОВ "Тепелен" щодо погашення залишку заборгованості в сумі 23 000 000 грн протягом 52 календарних місяців.

Нагадаємо: рішенням господарського суду Рівненської області від 04.09.2012 задоволено позов ТзОВ "Тепелен" про стягнення з ДКП "Луцьктепло" 28 209 851 грн 77 коп. заборгованості та 64 380 грн судових витрат. В ході виконання зазначеного рішення були накладені арешти на кошти ДКП "Луцьктепло", які перебувають на всіх рахунках КП, в результаті чого було списано більше 5 млн грн, що призвело до гальмування господарської діяльності підприємства та затримки виплати заробітної плати працівникам.

Як зазначається в пояснювальній записці, з метою нормалізації господарської діяльності підприємства, між ДКП "Луцьктепло" та ТзОВ "Тепелен" досягнуто згоди про укладення мирової угоди на стадії виконання судового рішення, що сприятиме стабілізації господарської діяльності ДКП "Луцьктепло", яке є одним із ключових комунальних підприємств міста Луцька, та поступовому повному погашенню заборгованості.

Міська рада гарантує виконання ДКП "Луцьктепло" зобов'язань за мировою угодою на стадії виконання судового рішення. У випадку несплати заборгованості за мировою угодою, міська рада як гарант зобов'язується сплатити ТзОВ "Тепелен" таку заборгованість. Це означає, що кошти міського бюджету, передбачені на потреби лучан. будуть витрачені на погашення заборгованості "Луцьктепла".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬК РИЗИКУЄ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.07.2018 16:20
Переглядів1616
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг