Ми створили це з любов'ю до Вас, – Андрій Покровський про річницю оновленого "Променя" (відео)

Вже 24 серпня РЦ "Промінь" святкує річницю свого відродження. Усе почалося з ідеї Андрія Покровського повернути Луцьку місце дитячих усмішок, подарувати лучанам можливість сучасного сімейного відпочинку.

Про це йдеться у ролику, який відзняли з нагоди святкування річниці оновленого "Променя".

"Кінотеатр "Промінь" був центром культури для декількох поколінь лучан. Але з часом кінотеатр занепав. Мені було прикро спостерігати за цим. Рік тому ми відновили "Промінь", перетворили його на сучасний розважальний центр. Сьогодні тут є місце для всіх: від маленьких дітей до поважних пенсіонерів. Ми створили це з любов'ю до Вас", – розповів Андрій Покровський.

Нині РЦ "Промінь" – це інвестиції в майбутнє нашого міста, це десятки робочих місць і можливості для розвитку місцевого бізнесу. Це – люди, які щодня наполегливо працюють для свого міста з вірою в краще, з променем в серці!

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СВЯТКУЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ "ПРОМЕНЯ" ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ РАЗОМ З БОГАТИРЯМИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
01.08.2018 10:20
Переглядів1538
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:30
01.08.2018
Свідомий
Ролик дуже класний
12:43
01.08.2018
Віталій
Відбудований Промінь збільшує шанси міста на іноземні інвестиції. Але владі нашого міста такі інвестиції не потрібні, якщо вона так тисне на Покровського.
12:26
01.08.2018
Ніна
Мені, як лучанці, приємно, що в нашому місті реалізувався такий проект як "Промінь". По-перше, це місце сімейного відпочинку. По-друге - це робочі місця для нашої молоді! Покровський недарма називає себе соціально відповідальним бізнесменом.
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг