#Сім_сорок: чому заважало паті на Бандерштаті?

Бандерштат - фестиваль із багаторічною історією. Про нього знають у всій Україні, та що там, вже й у РФ активно слідкують за тим, хто приїздить до Луцька на цей фест, що ж тут робить кількатисячна банда "неонацистів" та які цінності пропагують на фестивалі.

Є ще одна аудиторія, яка не менш активно слідкує за фестом та обурюється, це люди, які живуть неподалік місця проведення "Бандерштату". Для них ці три дні в році перетворюються на безпросвітне музичне пекло. І про це знають майже всі користувачі Facebook. Обурення в соцмережах - зараз же на піку моди.

Насправді хочеться перепросити у людей і попросити бути добрішими. Це ж відбувається не щодня. І фестиваль такого масштабу не може бути тихим. До того ж, про фест було повідомлено дуже давно - тож усі, кому так він надто заважає, мали відмінний шанс на ці три дні поїхати на відпочинок на Світязь, в гості до родичів чи де-інде.

Але, певно, найкращим варіантом стало б те, аби люди пришли на Бандерштат і відчули ту енергетику, драйв і тоді б музика точно не заважала б.

Годі вже й говорити про користь від таких фестивалів - у місті купа туристів, які розповідатимуть про Луцьк своїм рідним і близьким. Ми ж, лучани, здається хочемо цього. То чому так обурюємося на заходи, які збирають довкола тисячі людей???

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ДОЩ, ТРИ ІГОРІ ТА РОМАНТИКА: ТРЕТІЙ ДЕНЬ "БАНДЕРШТАТУ"

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій.Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.08.2018 07:40
Переглядів1826
Коментарів6
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
06:14
08.08.2018
Шопен
Так забирайтеся собі в полі, біля лісу, подалі від житлових кварталів! Чому ж це оксани мають кудись їхати бо приїхала зграя ворон?!
19:16
07.08.2018
Іван
Мені не заважало абсолютно , я б сказав навіть принесло масу задоволення . Хоча я живу за 300м. від головної сцени . Лише деякі незадоволені бажали мені хату втопити , за те що я вздумав жити під Бандерштатом .
14:33
07.08.2018
Вячеслав
У Бразилії відбуваються карнавали,в Іспаніі цілий тиждень томатні бої,кругом проводяться заходи.А ми що неможемо щось своє створити
08:36
07.08.2018
Містянка
А чого я маю покидати свій дім і їхати кудись , щоб хтось розважався??? Що за логіка??? Чого за одних думають ( щоб весело і класно їм було на фестивалі), а за місцевих жителів - ні??
11:54
07.08.2018
Нормальний лучанин
4
1
всі хочуть, аби Луцьк став привабливим для туристів. Але як тільки якесь дійство відбувається, коли приїздять ті омріяні туристи, то деякі лучани починають вимахуватися. Вам не вгодити, от що я скажу! Три дні, йомайо, три деньочки на рік. Бируши купіть і не бісіть нормальних людей
15:35
07.08.2018
Аліна
2
2
Містянко, ти б краще своїх дітей привела на фестиваль - показала яка музика і які цінності є ще в світі, окрім тих, що по телевізору показують.
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг