Луцькі багатоповерхівки ще не готові до опалювального сезону

Голови правлінь ОСББ, ЖБК, а також керівники ЖЕКів та організацій отримали обов'язковий перелік робіт, який необхідно виконати при підготовці систем теплоспоживання об'єктів до нового опалювального сезону.

Після отримання таких листів правлінню ОСББ або керівникам організацій необхідно було в 15-ти денний термін подати ДКП "Луцьктепло" графік виконання робіт з підготовки до опалювального сезону для погодження, – інформує прес-служба підприємства.

Станом на 1 серпня графіки виконання робіт з підготовки до опалювального сезону подали: ЖБК імені Лесі Українки (пр. Президента Грушевського, 24) та 42 юридичні особи, зокрема споживачі категорії "бюджет": 2 університети, 1 ліцей, 4 ЗОШ, 18 ДНЗ.

ЖЕКи та "М.Ж.К.", а також ОСББ не подали жодного.

Після виконання всіх робіт згідно з графіком, необхідно викликати нашого представника листом або телефонограмою для складання акту готовності об'єкту до опалювального періоду.

У разі відсутності акту готовності, ДКП "Луцьктепло" знімає з себе відповідальність за своєчасну подачу теплоносія до житлового будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.08.2018 11:15
Переглядів364
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг