Директор школи № 27 розповів, як набирають вчителів

Директор ліцею № 27, який планують відкрити вже 1 вересня, розповів, як набирають педагогічний колектив.

Про це Віталій Бондар розповів під час фінального огляду навчального закладу 9 серпня.

За словами директора, цьогоріч не набиратимуть учнів 10 та 11 класів. Їх виховуватимуть із цьогорічних дев'ятикласників у майбутньому.

За словами Бондаря у ліцеї № 27 буде чотири класи першачків, три других класи, по два – третіх, четвертих, п'ятих і шостих та по одному класу семи-, восьми-, дев'ятикласників. Нині до навчального закладу подано близько 470 заяв.

Також довелося довідатися, як же набирають у новий ліцей вчителів.

"Проводилися три співбесіди педагогічного колективу. Підбирався досить професіональний кадровий потенціал. Це вчителі з інших навчальних закладів, люди, які були на резерві в управлінні освіти (чимало таких є), вчителі, які мають досвід, які є випускниками вищих навчальних закладів педагогічного спрямування. Є й кваліфікований адміністративний склад", – зауважив Віталій Бондар.

Нагадаємо, що луцькому ліцею № 27 все ще не вистачає понад 7 мільйонів, тому за словами виконуючого обов'язки міського голови Григорія Пустовіта, невдовзі буде зібрана позачергова сесія Луцькради, аби депутати проголосували за дофінансування.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.08.2018 10:30
Переглядів3023
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг