У Луцькраді пояснили, чому конкурс на керівну посаду виграв вчорашній студент

Нещодавно посаду начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради зайняв 23-річний Владислав Троць.

Тоді депутат міської ради Павло Данильчук цікавився, чим керувався в.о. міського голови Григорій Пустовіт, ухвалюючи це рішення. Той зазначив, що інших кандидатів не було.

Тому "Конкурент" звернувся до міської ради із запитом, з проханням пояснити, які були вимоги до кандидата під час конкурсу.

У відповіді йдеться, що конкурс відбувся 11 липня. До кандидата висували такі вимоги: вища освіта за освітньо-кваліфікаційний рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямком професійного спрямування (будівництво та архітектура, право), стаж роботи за фахом на службi в органах мiсцевого самоврядування та/або державнiй службi на керiвних посадах не менше як три роки або стаж на керiвних посадах в iншiй сферi управлiння не менше як п'ять poків. Рекомендована пiслядипломна освiта у галузi знань "Державне управлiння". До участі в конкурсі надійшла лише одна заява.

"Кандидат на посаду успiшно склав письмовий iспит та пройшов спiвбесiду, у зв'язку з чим був рекомендований конкурсною комiсiєю для призначення на посаду начапьника вiддiлу державного архітектурно-будівельного контролю міської ради", - йдеться у відповіді.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.08.2018 15:25
Переглядів2330
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:32
12.08.2018
Елена Олеговна
Все было, кроме опыта
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг