Патрульні в Луцьку нищили рекламу наркотиків (фото)

Луцькі патрульні замальовували написи з рекламою сайтів, через які можуть реалізовуватись наркотичні речовини.

Опрацювали центральний парк, вулиці Коперника, Ветеранів, Декабристів, проспекти Грушевського, Молоді, Соборності та інші адреси. Про це інформує прес-служба Патрульної поліції Волинської області.

Громадяни, побачивши поліцейських з фарбою, спочатку реагували неоднозначно, але після роз'яснень схвально оцінювали таку ініціативу. Акція є всеукраїнською.

"Звісно, тут потрібно системно боротись з проблемою, і ми це розуміємо, – розповідає інспекторка Ольга Шмігель. – Але так ми власним прикладом показуємо, що може зробити кожен: просто взяти фарбу і замалювати шкідливий контент. Таким чином ми відвертаємо увагу від цих написів".

До речі, напередодні інспектори об'їхали місто і зазначили адреси, де є такі написи з рекламою сайтів. Але сьогодні в деяких місцях вони вже були зафарбовані.

Надалі акція триватиме і набуватиме інших масштабів. У разі виявлення таких написів, патрульні просять їх фотографувати і надсилати на електронну адресу: vzglutsk@gmail.com

Інспектори одразу виїдуть і зафарбують контент. Або ж жителі міста самі можуть взятись за подібну добру справу, а також залучити до цього департамент ЖКГ і свої ОСББ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.08.2018 16:56
Переглядів327
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг