Муніципали діють законно, – Луцькрада

У Луцькій міські раді запевнили, що працівники департаменту муніципальної варти діяють в межах чинного законодавства.

Така відповідь мерії на петицію щодо реорганізації департементу муніципалів.

У документів йшлося, зокрема, про те, що з появою муніципалів малий бізнес Луцька постав перед загрозою знищення. Отож, лучани пропонували позбавити муніципалів функцій з демонтажу тимчасових споруд, мовляв, це незаконно.

Натомість Луцькрада доводить протилежне.

"Департамент муніципальної варти наділений правом проводити перевірки додержання вимог законодавства про благоустрій, складати відповідні акти та адміністративні протоколи за результатами проведення такої перевірки. Предметом перевірок законності розташування тимчасових споруд не є господарська діяльність суб'єктів підприємництва, а законність їх розміщення. Департамент муніципальної варти реалізовує повноваження щодо контролю за додержанням вимог законодавства про благоустрій шляхом здійснення відповідних перевірок, внаслідок чого проводиться демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд на підставі відповідних рішень виконавчого комітету", – йдеться у відповіді міськради на петицію.

Натомість Законом України "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" встановлено мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Відповідно до частини 1 статті 39 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" державний контроль за дотриманням законодавства у сфері благоустрою території населених пунктів здійснюється місцевими державними адміністраціями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЛУЦЬКОМУ АВТОВОКЗАЛІ ДЕМОНТУЮТЬ БЛОКИ ТА ЛІТНІ МАЙДАНЧИКИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.08.2018 12:14
Переглядів979
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:01
17.08.2018
Лучанин
Панове Конкуренти. А де коментарі діваються. Чи ви слова без мерії не пишете? В доповнення до правомірності муніципалів. А не бажає пані Сиротинська поділитися даними- скільки подано справ в суди по демонтажу.? І скільки справ вирішено позитивно? І все буде ясно. Чому йдуть демонтажі без рішень судів.
20:23
17.08.2018
Лучанин
Тупа відписка Пустовіта. Ще така варта порядку була. Порозробляли положень , позатверджували їх і все законно. А суди для чого?
останні новини
22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг