"У погоні за сенсацією не варто зводити наклепи", – Андрій Покровський

Депутат Андрій Покровський відповів на закиди журналістів щодо витрат на відпочинок.

Звернення опублікували на онлайн-платформі депутата у Facebook.

На ресурсі bihus.info з'явилося журналістське розслідування про ТОП-10 найдорожчих відпочинків чиновників, в якому згадали й Андрія Покровського.

"Я підтримую журналістів, які своєю роботою об'єктивно висвітлюють недоброчесність державних службовців та невідповідність витрачених ними коштів щодо доходів, які вони отримують з державного бюджету.

Але щодо появи мене в цьому матеріалі хочу заявити таке: я ніколи не перебував і не перебуваю на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування та не є чиновником. Також я не отримую жодних коштів з державного бюджету чи місцевих бюджетів.

Моя діяльність як депутата Луцької міської ради є неоплачуваною. Ті кошти, які вказані у декларації як витрати на готель, є нічим іншим, як витрати, які були здійснені під час моїх робочих поїздок, і не є витратами на відпочинок. Хочу зазначити, що, на відміну від багатьох публічних службовців, я нічого не приховую та чесно декларую усе, як цього вимагає закон.

З повагою до журналістів хочу наголосити, що в погоні за сенсацією не варто зводити наклепи", – зазначив Андрій Покровський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ ОКРУГИ БЕЗ ДЕПУТАТІВ У ЛУЦЬКУ ДОСІ БЕЗ ГРОШЕЙ?

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.08.2018 16:50
Переглядів705
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:29
31.08.2018
Вова
Бо комусь тільки аби скандал роздути
19:20
31.08.2018
Віталій
Покровський - бізнесмен. Зрозуміло, що він може дозволити собі такі витрати. Комусь, аби скандал зробити
19:17
31.08.2018
Олена
А чому говорять тільки про те, скільки Покровський витрачає на прожиття в готелях під час РОБОЧИХ поїздок?! Про те, скільки мільйонів вкладено в "Промінь", "Сіті Парк" чомусь всі мовчать. А це ж для людей зроблено!
останні новини
24-09-2018 23-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг