Лучани можуть залишитися без субсидій через несплачені борги за воду

Лучани, які до 30 вересня не погасять протерміновану заборгованість за надані послуги з постачання холодної води та водовідведення, можуть залишитися без субсидій.

Про це повідомляє прес-служба КП "Луцькводоканал".

Органи соціального захисту населення не призначатимуть субсидію споживачам, які мають прострочену понад два місяці заборгованість за комунальні послуги. Величина заборгованості значення не має, фактом є несплата або часткова оплата нарахувань за будь-які два розрахункові періоди (календарні місяці) і не залежить від терміну її виникнення.

Сьогодні майже 12 тисяч споживачів КП "Луцькводоканал" мають протерміновану заборгованість за надані послуги з постачання холодної води та водовідведення. Реєстр усіх без винятку боржників, які не розрахуються до 30 вересня 2018 відповідно до проведених нарахувань у попередніх періодах, КП "Луцькводоканал" надасть у відповідні органи соціального захисту для врахування ними в роботі під час розгляду справ на призначення субсидії.

Наявність заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення зупиняє надання субсидії загалом.

Таким чином, непроведення своєчасної оплати поточних нарахувань в подальшому призведе до накопичення заборгованості та відсутності підстав для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та енергоносіїв на опалювальний період.

Окрім того, законодавством передбачено припинення надання уже раніше призначеної субсидії, якщо субсидіантом не сплачується вартість фактично спожитої послуги, яка перевищує розмір призначеної субсидії. Організацій, що надають житлово-комунальні послуги інформують про утворену заборгованість управління соціального захисту населення до 10 числа місяця, що настає за місяцем, в якому виникли такі обставини.

Пам'ятайте: боржники адресну фінансову допомогу у вигляді субсидії від держави не отримують.

Якщо громадяни хочуть отримувати субсидію на новий опалювальний період, то повинні повністю погасити борг або звернутися з проханням укласти з КП "Луцькводоканал" договір про його реструктуризацію.

Інформацію про наявну заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення можна отримати за допомогою спеціалістів колл-центру за тел. 28-40-40, а також у відділі з обслуговування клієнтів КП "Луцькводоканал" за адресою Дубнівська 26, або Січова 16.

"І на останок доводимо до відома, що через порушення термінів оплати за надані послуги КП "Луцькводоканал" будуть вживатися заходи щодо припинення надання послуг з водопостачання та водовідведення, стягнення заборгованості в судовому порядку з покладання на боржника усіх судових та виконавчих витрат", – зазначається у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНЯНИ БОРГУЮТЬ ЗА "КОМУНАЛКУ" ПОНАД 400 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.09.2018 11:05
Переглядів439
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг