У Луцькраді – зміни в управлінні

У Луцькій міській раді призначили начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій, а також його заступника.

Про це йдеться у розпорядженнях в.о. міського голови Григорія Пустовіта.

Керує з 4 вересня управлінням інформаційно-комунікаційних технологій Луцькради Олександр Король. Його перевели туди з посади начальника відділу програмного-комп'ютерного забезпечення.

Королю присвоєно 7-й ранг посадової особи місцевого самоврядування та встановлена щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі 20 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг. Йому установили надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Також в управлінні буде новий заступник: Наталію Хмель перевели з посади заступника начальника відділу програмного-комп'ютерного забезпечення Луцької міської ради. Хмель присвоєно 9-й ранг посадової особи місцевого самоврядування та встановлена щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі 30 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг. Їй установили надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКРАДІ ВИПИСАЛИ ПРЕМІЇ ЗА СЕРПЕНЬ: КОМУ І СКІЛЬКИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.09.2018 16:00
Переглядів574
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг