У Луцьку стартував бізнес-форум

У Луцьку розпочався бізнес-форум "Волинь-Інвест 2018".

Захід триватиме 21 вересня увесь день.

Мета форуму – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток сучасних та започаткування нових ділових зв'язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.


На форумі розмірковуватимуть, як показати інвестиційну привабливість Волині сьогодні, а також знайти реальних інвесторів для майбутніх проектів.

Програма заходу складається з трьох тематичних дискусійних платформ, на яких порушуватимуть питання:

  • "зеленої економіки", промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;
  • розвитку сільського та лісового господарства;
  • туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

У межах форуму передбачається проведення виставки досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг.

На форум запрошено близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АНДРІЙ ПОКРОВСЬКИЙ: "Я НЕ З ТИХ БІЗНЕСМЕНІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ ЗБУДУВАТИ СОБІ ЗАМОК НА ОСТРОВІ"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.09.2018 10:30
Переглядів808
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг