На проспекті Волі і вулиці Рівненській не буде "лежачих поліцейських"

Відповідно до законодавства, забороняється встановлення елементів примусового зниження швидкості транспортних засобів на магістральних вулицях населених пунктів. А проспект
Волі та вулиця Рівненська якраз є магістралями.

Така відповідь Луцькради на петицію з проханням зробити вулиці безпечнішими для водіїв і пішоходів.

Як йдеться у відповідні, елементи примусового зниження швидкості транспортних засобів, транспортне і пішохідне огородження встановлюються відповідно до розроблених схем, які погоджуються у встановленому порядку, в межах виділених бюджетних призначень. Місця їх встановлення визначаються на основі аналізу аварійності, інтенсивності руху транспортних і пішохідних потоків. Першочергово такі роботи проводяться біля навчальних та дошкільних навчальних закладів із значною інтенсивністю руху і які потребують обладнання нерегульованих пішохідних переходів елементами примусового зниження швидкості та огородженням. Однак є певні обмеження, які стосуються магістралей.

Щодо відеокамер, які теж просили встановити в місті, то наразі виконано 53,4 % обсягу робіт. Прокладено 24,5 км кабелю та встановлено 10 камер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ НА ДОРОЗІ ВОДОВІДЛИВНА РЕШІТКА "ЗУПИНИЛА" АВТОМОБІЛЬ (ФОТО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.09.2018 09:10
Переглядів1222
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:35
24.09.2018
Що не крок, то все дурніше і дурніше! І так через дурнів за кермом переходиш ці вулиці з острахом, а тут ще й обмежувачі швидкості познімати! Так підземних переходів набудуйте перед цим!
22:19
24.09.2018
Розуміючий
0
0
Не можна заганяти людей під землю! Підземні переходи - найдурніша світова практика! Всі вже відмовляються від цього! І хоч Волі, хоч Рівненська - це місто. А що питається влада може зробити, щоб водіїв змусити 50км/год їхати?!!
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг